رتوش تصاوير

Imagenomic Portraiture 2.32308 نرم افزاري است که بر روي فتوشاپ نصب خواهد شد مي توانيد با حفظ جزئيات و بافت اصلي چهره نظير موها ، ابروها ، مژگان و … فرايند رتوش را روي تصاويرتان انجام دهيد . در تنظيمات پلاگين مي توانيد روشنايي ، کنتراست ، حد جزئيات و … را براي رسيدن به نتيجه ي بهتر تغيير دهيد . يکي از قابليت هاي مهمي که در اين نرم افزار گنجانده شده است ، ساخت خودکار ماسک مي باشد که به شما در شناسايي رنگ پوست کمک کرده که مي توانيد در صورت تمايل پيکربندي آن را براي در دست بگيريد و عکس دلخواهتان را به صورت سفارشي رتوش کنيد .

http://img.soft98.ir/RPN-Engineering-Calculator1.jpg

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )


تنظيم نور تصاوير

Advanced Photo Tools IDRMyImage 2.2 يک پلاگين پيشرفته براي نرم افزار فتوشاپ است که به شما امکان تنظيم نور تصاوير بصورت حرفه اي را ميسر ميسازد. اين نرم افزار رنج دايناميکي تصاوير شما را بهبود مي بخشد. شايد براي شما پيش آمده باشد تا در هنگام عکس برداري، نامناسب بودن تنظيمات دوربين باعث روشنايي بيش از حد در عکس شده باشد، در اين هنگام اين پلاگين با استفاده از الگوريتم پيشرفته HDR نور تصوير شما را بصورت حرفه اي به شکل مورد نظر شما در مي آورد. در حال حاضر اين ابزار به عنوان يک پلاگين براي نرم افزار فتوشاپ و يا يک ابزار کاملاً جدا قابل استفاده مي باشد .

http://img.soft98.ir/Advanced%20Photo%20Tools%20IDRMyImage.jpgقابليت هاي نرم افزار Advanced Photo Tools IDRMyImage :

 • قرار گرفتن در معرض چند تصوير تلفيقي
 • قرار گرفتن در حالت تصاوير تاريک
 • قابليت نصب به عنوان پلاگين بر روي فتوشاپ يا ابزاري جداگانه
 • کنتراست هوشمند
 • قرار گرفتن در حالت تصاوير روشن
 • تنظيم نور تصاوير بصورت کاملا حرفه اي
 • پشتيباني از الگوريتم HDR
 • تنظيم و ويرايش سايه هاي موجود در تصاوير بصورت حرفه اي
 • روشن کردن قسمت هاي تاريک و تيره کردن بخش هاي بيش از حد روشن
 • و ...

 

 پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

تبديل عکس به تصاوير هنري

Topaz Simplify 4.0.1 يک پلاگين حرفه اي براي تبديل عکس به تصاوير زيباي آبرنگ، هنر خط و نقاشي واقعي مي باشد. به کمک بعضي از فيلترهاي فتوشاپ قادر خواهيد بود تصاويري به صورت آبرنگ و رنگ و روغن و حتي مداد رنگي خلق کنيد اما قطعا تصويري که در ذهن داشتيد را نمي توانيد بسازيد. با کمک اين پلاگين مي توانيد به راحتي و با استفاده از گزينه هاي پيش فرض چنين تصاويري را خلق کنيد که گويا واقعا با دست کشيده شده اند .

 

قابليت هاي نرم افزار Topaz Simplify :

 • بيش از 100 کار از پيش تنظيم شده براي تغيير و تحول سريع عکس ها
 • اعمال الگوهاي استوک، افکت هاي قوي ترو شخصي
 • داراي افکت هاي مختلف و حرفه اي
 • هيستوگرام جديد و ابزار منحني
 • تبديل سريع عکس به يک اثر هنري طبيعي بسيار زيبا و جذاب
 • ايجاد آسان عکس هنري و با تاثير بالا
 • تبديل عکس شما به انواع سبک هاي هنري از جمله نقاشي ها، طرح ها و نقاشي خط کارتون
 • تنظيم عمق رنگ و ساير ويژگي هاي تصوير
 • و ...

 

 http://img.soft98.ir/Topaz%20Simplify.jpg

 


 

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

مونتاژ عکس

برنامه AKVIS Decorator 3.0.558.8668 مي‌تواند سطح يک چيز را به شکلي کاملا طبيعي تغيير داده و سطح جديد را با هر بافتي که بخواهيد پر کند.کافيست بخشي از عکس را که شامل ان سطح است انتخاب کنيد. اين بخش مي‌تواند تکه‌اي از لباس يک فرد، بدنه يک اتومبيل، يا پوشش روي يک مبل باشد. بعد مي‌توانيد از کتابخانه برنامه هر بافتي را که مي‌خواهيد انتخاب کنيد و به اين سطح اعمال کنيد. حتي مي‌توانيد از سطوح غير مسطح مثل پوشش دانه دانه بافتني براي لباس فرد استفاده کنيد، يا مثلا پوشش چوبي را روي بدنه اتومبيل به کار گيريد. الگو‌هاي موجود در کتابخانه برنامه بسيار گسترده‌اند و همچنين امکان تغيير و افزودن بافت‌هاي جديد را نيز دارند. حجم برنامه کمي زياد است، اما اگر کاربرد آن براي‌تان مورد نياز است، با هيچ وسيله ديگري نمي‌توانيد چنين کاري را انجام دهيد. امتحان کنيد و خودتان نظر دهيد.

http://akvis.com/img/examples/before-after/decorator-original1.jpg

 توضيحات :

 • به همراه نرم افزار يک Trialreset قرار دارد که بعد از اينکه نرم افزار 10 روز آزمايشي اون تمام شد بايد اجرا کنيد تا مجدد 10 روز ديگه آزمايشي کار کنه

 

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

کاهش نويز

DenoiseMyImage GUI 3.2 يک پلاگين کاربردي براي فتوشاپ مي باشد که شما توسط آن مي توانيد نويزهاي ديجيتالي را از روي عکس هاي خود حذف کنيد. ايجاد نويز و کم شدن کيفيت مي تواند علت هاي مختلفي داشته باشد که مي توان از مهمترين آنها به نور کم در محيط هاي عکس برداري ، ISO بالا و ... اشاره کرد. با استفاده از اين پلاگين حرفه اي مي توانيد با تغيير تنظيمات روي عکس کيفيت آن را به طور چشمگيري افزايش دهيد. کنترل DenoiseMyImage بسيار ساده، مستقيم و ابتکاري مي باشد. نسخه جديد اين افزونه کاملا بهينه سازي شده و در کنار الگوريتم هاي توسعه داده شده از دستورالعمل هاي SSE,SSE2 و افزايش شتاب HW ( مربوط به کارت گرافيک سيستم) نيز استفاده مي کند تا کارآيي بالاتري داشته باشد.
قابليت پشتيباني تا CPU هاي 16 هسته اي و سازگاري با کارت گرافيک هاي مختلف از ويژگي هاي مهم اين پلاگين فتوشاپ محسوب مي شوند.

http://img.soft98.ir/DenoiseMyImage.jpg

 

 

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

افزايش جزئيات تصاوير

Topaz Detail 3.1.0 يکي از پر کاربردترين و معروف ترين پلاگين ها در نرم افزار فتوشاپ مي باشد که امکانات فراواني از جمله افزايش و کاهش مقدار دقت تصوير، تنظيمات رنگبندي، نورپردازي حرفه اي  و ... را براي شما فراهم مي سازد. اين پلاگين توسط کمپاني Topaz Labs طراحي شده است که برنده جوايز متعددي در مجلات معتبر دنيا مانند Mac Users , Photoshop Insider شده است. يکي از خصوصيات مهم اين پلاگين افکت هاي بي نظير رنگ و نورپردازي و پردازش پيشرفته آن بروي تصوير مي باشد .

http://img.soft98.ir/Topaz%20Detail.jpg


 

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

اصلاح تصاوير

Athentech Perfectly Clear 1.7.1 يک پلاگين در فتوشاپ مي باشد که به شما اين توانايي را مي دهد تا با يک کليک عکس خود را واضح کنيد و به سادگي با اعمال پلاگين بر روي عکس مورد نظر ، عکس شما بطور اتوماتيک تصحيح مي شود. Perfectly Clear بر روي هر دو کيفيت 8bit و 16bit در فتوشاپ ، قابل اجراست. تمام اصلاحات ، الگو هاي از پيش تعيين شده ، جدا و مستقل ، با اين پلاگين در اختيار شماست .

ويژگي هاي Athentech Perfectly Clear :

 • ساده ترين و سريع ترين راه براي بهبود تمامي عکس هاي شما.
 • با اين پلاگين بالاترين کيفيت عکسي که شما تصور مي کنيد را مي توانيد داشته باشيد.
http://img.soft98.ir/Athentech%20Perfectly%20Clear.jpg


پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )طراحي تصاوير 3 بعدي

Electric Rain Swift 3D MAX 4.0.169 نام پلاگين حرفه اي فتوشاپ براي ساخت و طراحي تصاوير سه بعدي مي باشد که به کمک آن ها کاربران مي توانند اقدام به ساخت تصاوير سه بعدي حرفه اي نمايند. در اين نرم افزار ابزارهاي مختلفي براي ساخت اين تصاوير قرار داده شده اند که دسترسي به آن ها با توجه به نحوه طراحي و قرارگيري ابزارها در دسترس کاربر بسيار سريع مي باشد. از ويژگي هاي موجود در اين نرم افزار مي توان به قابليت هايي همچون ساخت تصاوير سه بعدي بدون پشت زمينه ، قابليت وارد نمودن ( Import ) تصاوير مختلف به منظور استفاده در تصوير سه بعدي ، قدرت بالا در Render نمودن تصاوير ، ارائه پيش نمايش هاي Real Time در هنگام طراحي ، قابليت استفاده از ابزارهاي Mesh Morphing ، ابزارهاي بهينه سازي تصوير و حجم آن ، ابزار بازگشتي به آخرين مرحله انجام شده ، قابليت ذخيره سازي تصاوير خروجي در فرمت هاي ?ds , html , Swf  و … اشاره داشت. اين نرم افزار قدرتمند در زينه ساخت تصاوير سه بعدي محصولي از شرکت Electric Rain مي باشد.
http://img.soft98.ir/Electric_Rain_Swift_3D_PS.jpg

بهبود کيفيت تصاوير

Sharpener Pro 3.010 Rev 20903 نام پلاگيني محبوب براي فتوشاپ مي باشد که عکاسان و علاقه مندان اين حرفه مي توانند از امکانات آن به خوبي استفاده کنند. Sharpener Pro يکي از قدرتمندترين ابزارها براي بهبود جزئيات عکس مي باشد. امکانات جديد اين نرم افزار مانند تکنولوژي U Point به عکاسان براي افزايش تندي رنگ نواحي منتخب عکس کمک مي کند. استفاده از U Point بسيار ساده بوده و کنترل دقيقي روي شدت رنگ ، بدون نياز به ساخت لايه هاي ماسک و انتخاب هاي پيچيده براي شما فراهم گرديده است.


امکانات اصلي Nik Software Sharpener :

 •  تکنولوژي U Point براي کنترل ميزان شدت رنگ به صورت دقيق روي نواحي منتخب.
 •  افزايش کيفيت رنگ عکس خروجي با کنترلي دقيق روي جزئيات آن.
 •  افزايش تندي رنگ به صورت کاملا خلاقانه براي بهبود جزئيات و تکسچرها با ساختاري جديد، فوکوس و ابزار کنتراست براي جلب توجه به ناحيه خاصي از عکس
 •  Sharpening Soft Proof براي بررسي جزئيات نتيجه کار روي صفحه نمايش قبل از پرينت عکس.
 •  پيش تنظيمات خروجي با قابليت دستکاري تنظيمات براي بدست آوردن نتايج حرفه اي.
 •  Presharpener براي حفظ کردن و افزايش جزئيات داخل عکس بدون افزايش نويز در تصاوير RAW.
 •  ابزار انتخابي جديد و قدرتمند (تنها در فتوشاپ) که استفاده از ابزار براش فتوشاپ را فعال مي کند تا بتوانيد به صورت انتخابي روي عکس استفاده و مناطق مورد نظر خود را شفاف و دقيق کنيد.
 •  پشتيباني از Smart Filter ( تنها در فتوشاپ) که قابليت ها و تنظيماتي را براي Smart Object ها در فتوشاپ فراهم مي کند.

http://img.soft98.ir/Nik.Software.Sharpener.jpg


 

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

افکت گذاري روي عکس

OnOne Perfect Effects 4.0.2 Premium Edition پلاگين يا افزونه فوق العاده مفيدي که عکاسان حرفه اي با استفاده از آن و البته سليقه خود مي توانند با بهره گيري از فتوشاپ و در کنار آن استفاده از اين پلاگين خروجي هاي فوق العاده با کيفيتي را از نظر استفاده از افکت ها تحويل بگيرند. اين نرم افزار کارآمد و مفيد که سرعت قابل قبولي در پردازش ها دارد تمامي عملکردها را به صورت Live و در لحظه به نمايش در مي آورد تا کاربر بهتر بتواند افکت ها را به تصاوير اضافه کند.
افکت هاي فوق العاده اي هم از پيش در نرم افزار قرار داده شده است که مي توان براي خلق جذاب ترين تصاوير با موضوعات مرتبط از آن ها بهره گرفت. به سبب دسته بندي افکت ها مديريت و استفاده از آن ها هم فوق العاده ساده و آسان شده است ؛ تنها کاربر بايد در محيط اختصاصي تعبيه شده افکت مورد نظر را انتخاب کرده و برروي عکس درج نمايد.

http://img.soft98.ir/OnOne-Perfect-Effects.jpg
قابليت هاي نرم افزار OnOne Perfect Effects :

 • واسط کاربري جذاب نرم افزار
 • استفاده بسيار ساده از تمامي بخش هاي پلاگين
 • سازگار با نسخه هاي مختلف فتوشاپ
 • استفاده از نهايت کيفيت در خروجي ها
 • وجود افکت هاي زيبا و جذاب با دسته بندي مشخص
 • حالت live View براي نمايش زنده آخرين تغييرات
 • قابليت اعمال تغييرات برروي تصاوير و افکت ها به صورت سليقه اي
 • مناسب براي عکاسان حرفه اي براي تبديل عکس هاي ساده به تصاوير خلاقانه
 • سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز
 • و ...

 

 

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

 


فيلتر و افکت

فيلترهاي Nik Software Color Efex Pro 4.005 Rev 20894 از بهترين نمونه فيلترهاي عکاسي ديجيتال در دنيا محسوب مي شوند که هم اکنون شمار زيادي از عکاسان حرفه اي در سراسر دنيا از آن براي ايجاد فيلترهاي زيبا روي عکس هاي خود استفاده مي کنند. تکنولوژي U Point باعث ايجاد کنترل کاملي روي ماسک ها ، لايه ها و انتخاب هاي مختلف مي شود که در نوع خود بي نظير است. کنترل رنگ ، نور و رنگ بندي در عکس ها و ساخت عکس هاي حرفه اي با افکت هاي خلاقانه از امکانات اصلي اين نرم افزار محسوب مي شود. 25 فيلتر و بيش از 250 افکت در Color Efex Pro وجود دارد که شما مي توانيد توسط آنها امکاناتي مانند روتوش کاملا حرفه اي ، تصحيح رنگ و ساخت تصاوير خلاقانه را در اختيار داشته باشيد.
بخش هاي محبوب نسخه قديمي نرم افزار Color Efex مانند فوکوس کلاسيک ، مرکز نور و مرکز تاريکي و فيلترهاي ويژه در يک سو و فيلترهاي جديدي مانند افکت فيلم ، افکت فيلم قديمي ، نورهاي درخشان Bleach Bypass, Cross Balance ، High Key, Low Key, Polaroid Transfer و غيره از سوي ديگر با هم ترکيب شده و يک نرم افزار کامل را به کاربر معرفي مي کنند. بدين ترتيب نتيجه به دست آمده بسيار کاملتر و زيباتر از نتايح نسخه هاي قبلي خواهد بود.
Nik Software Color Efex Pro به عنوان يک افزونه داخي در فتوشاپ نصب شده و يکي از بهترين نرم افزارها براي ويرايش عکس در فتوشاپ محسوب مي شود.

فيلترهاي Nik Software Color Efex عبارتند از  :
تابش و گرما ، سوختگي Seinna ، ساخت رنگ خاص ، فيلترهاي مدرج ، جوهر ، عکس قديمي ، پاستل ، پولاريزاسيون ، حذف رنگ ، فيلتر نور آسمان ، Saturation Stylizer ، تابش آفتاب ، نور خورشيد ، فيلترهاي 2 رنگي ، Bleach Bypass ، رنگي کردن فوکوس کلاسيک ، محدوده رنگ کنتراست ، مرکز تاريکي و روشنايي ، نيمه شب ، غروب ، کاغذ مچاله شده ،عکس سلطنتي ، تعادل جانبي ، پردازش جانبي ، صاف کننده پوست صورت ، افکت هاي فيلم ، مه ، درخشندگي ، تابستان هند ، فيلم مادون قرمز ، کنتراست حرفه اي ، فيلتر انعکاسي و ...

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

روتوش پيشرفته تصاوير

Digital Anarchy Beauty Box Photo 3.0.4 سبک جديدي از ابزارهاي روتوش و رفع اشکالات تصاوير مي باشد که توسط شرکت Digital Anarchy در اختيار کاربران قرار داده شده است. اين پلاگين در نرم افزار Photoshop اين قدرت را به شما خواهد داد تا با سرعتي بالا و به سادگي چين و چروک ها و يا اسيب ديدگي هاي پوست صورت و نقاط ديگر بدن را به صورت کاملا حرفه اي اصلاح نماييد. اين پلاگين با استفاده از تکنيک هاي پيشرفته موجود در جهت صاف کردن پوست و از بين بردن لکه ها باعث افزايش سرعت کار عکاسان در تمامي سطوح خواهد شد .

 
قابليت هاي نرم افزار Digital Anarchy Beauty Box Photo :
 • توانايي ماسک خودکار بر روي تصاوير
 • امکان صاف کردن هوشمند پوست و قابليت از بين بردن نواقص تصوير
 • توانايي پردازش گروهي عکس و روتوش کلي آنها
 • توانايي کنترل ماسک ايجاد شده بر تصاوير با بهره گيري از تنظيمات پيشرفته
 • افزايش وضوح جزئيات عکس جهت کنترل قسمت هايي مانند : مو ، مژه ها و ...
 • توانايي ساخت و ايجاد بافت بر روي تصاوير که ممکن است در اثر صاف شدن آن نقطه از بين برود
 • و ...

http://img.soft98.ir/Digital%20Anarchy%20Beauty%20Box%20Photo.jpgپسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

مجموعه پلاگينهاي AKVIS

 

soft98

مجموعه پلاگينهاي AKVIS جهت ويرايش حرفه اي عکس :

 

AKVIS HDRFactory v 2.0.323.8121
AKVIS Magnifier v 5.5.967.8527
AKVIS ArtWork v 6.0.1491.8030
AKVIS NatureArt v 4.0.1197
AKVIS MakeUp v 2.0.298.8188
AKVIS Noise Buster v 8.0.2682.7927
AKVIS ArtSuite v 7.5.2320
AKVIS Retoucher v5.0.858.8386
AKVIS Sketch v 13.0.2473.8439
AKVIS Enhancer v13.0.1944.8492
AKVIS Lightshop v 3.0.863.8196
AKVIS Coloriage v 8.0.975.8190
AKVIS Chameleon v 7.5.1677.8210
AKVIS SmartMask v 3.0.1029.7644
AKVIS Decorator v 3.0.538
AKVIS MultiBrush v 5.5.1373.7644
AKVIS Refocus v 1.5.198


 

 توضيحات :

 • به همراه نرم افزار يک Trialreset قرار دارد که بعد از اينکه نرم افزار 10 روز آزمايشي اون تمام شد بايد اجرا کنيد تا مجدد 10 روز ديگه آزمايشي کار کنه


 


پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )ويرايش حرفه اي عکس

OnOne FocalPoint 2.0.9b پلاگيني جالب و بسيار مفيد که براي طراحان و عکسان حرفه اي مي تواند فوق العاده کاربردي باشد. عملکرد اين پلاگين بسيار جالب است. وقتي بخواهيم قسمتي را تصوير را واضح تر نشان داده يا به عبارت ديگر بخشي از تصوير  را از بقيه تصوير متمايز کنيم مي توانيم از اين ابزار بهره بگيريم. به راحتي مي توان با اين پلاگين يک تصوير را طوري ويرايش کرد که براي نمونه عکس فردي که در يک باغ زيبا گرفته شده بسيار جذاب تر جلوه دهد به طوري که تصاوير باغ پس زمينه کمي تار شده و تصوير فردي که در اين باغ ايستاده کمي واضح تر خواهد شد ؛ به اين ترتيب تصاوير شخص کاملا متمايز خواهد شد. البته از اين تکنيک در تصوير برداري ها و همچنين عکسبرداري ها هم مي توان استفاده کرد اما گاهي عکس هايي هستند که بايد به اين شکل ويرايش شوند و FocalPoint مي تواند بسيار کار را ساده کند.
قابليت هاي کليدي پلاگين OnOne FocalPoint 2.0.9b :
 • نصب سريع و آسان پلاگين
 • منوي اختصاصي در نرم افزار فتوشاپ
 • سهولت در استفاده و اعمال تنظيمات به سادگي
 • قابليت تغيير در نور و کنتراست تصاوير براي بخش هاي خاص آن
 • قابليت تار نمودن يا بالابردن وضوح بخشي از تصاوير
 • استفاده از الگوريتمي جديد در اعمال وضوح
 • سازگار با نسخه هاي مختلف فتوشاپ
 • سازگار با دو سيستم 32 بيت و 64 بيت
 • سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
 • و ...

 

http://img.soft98.ir/OnOne%20Software%20FocalPoint.jpg

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

کار با عکس سياه سفيد

Nik Software Silver Efex Pro 2.006 Rev 20894 يک پلاگين قدرتمند و حرفه اي در زمينه کار کردن با تصاوير سياه و سفيد مي باشد. اين پلاگين قدرتمند که براي فتوشاپ ساخته شده است شما را قادر مي سازد تا بتوانيد مديريت دقيق و حرفه اي بر روي تصاوير سياه و سفيد داشته باشيد و حتي تصاوير رنگي و ديجيتال خود را به سياه و سفيد تبديل کنيد. اين برنامه مي تواند توازن بين رنگ و نور و شفافيت را تشخيص دهد و شما را در رساندن به تصوير رويايي و نهايي کمک کند. اين برنامه بصورت پيش فرض داراي بيش از ?? افکت مختلف مي باشد که همه اين افکت ها و ابزارهاي موجود در پلاگين براي کار کردن و تهيه عمس هاي با کيفيت سياه و سفيد کاربرد دارد. همچنين با کمک اين پلاگين مي توانيد تصاوير را بصورت حرفه اي مشاهده کنيد و هربخش از تصوير را که مايل باشيد تغيير دهيد. اين برنامه داراي سرعت پردازش بسيار بالا مي باشد و همين امر سسب مي شود که در طول فرآيند تبديل و ويرايش عکس ها به مشکل برنخوريد.

http://img.soft98.ir/Nik%20Software%20Silver%20Efex.jpg

 

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

مجموعه پلاگينهاي Nik Software

Nik Software Complete Collection April 2013 مجموعه اي کامل از تمامي جديدترين پلاگين هاي Nik Software براي نرم افزارهاي فتوشاپ، Lightroom و Elements شامل عناوين Dfine, Viveza, Color Efex , Silver Efex و  Sharpener که با بهره گيري از فناوري به ثبت رسيده U Point® شرکت Nik Software قدرتمندترين ابزارها براي ارتقا ، بهبود و تصحيح تصويري طبيعي بدون نياز به انتخاب ها و يا لايه هاي ماسک پيچيده را در اختيار طراحان، گرافيستهاي  حرفه اي و عکاسان قرار مي دهد.

 

Nik Software: • Dfine 2.2.0 Rev 22656 • Viveza 2.1.0 Rev 22656 • HDR Efex Pro™ 2.1.0 Rev 22656 • Silver Efex Pro™ 2.1.0 Rev 22656 • Sharpener Pro™ 3.1.0 Rev 22665 • Color Efex Pro™ 4.2.0 Rev 22656 Required Host Applications to Use this Plug-In • Adobe Photoshop CS4 through CS6 • Adobe Photoshop Elements 9 through 11 • Adobe Photoshop Lightroom 3 through 4

 

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

تبديل عکس به نقاشي

AKVIS Sketch 15.0.2674.10091 داراي يک رابط کاربري ساده همراه با چند لغزنده (اسلايدر) مي باشد. در ابتدا شما مي توانيد تصوير را با تنظيمات پيش فرض پردازش نموده و سپس با اضافه کردن رنگ و يا استفاده از روش هاي مختلف مانند مداد، زغال يا آبرنگ، سايه زني متراکم و يا حذف و اضافه رنگ هاي اصلي به نتيجه دلخواه خود دست پيدا کنيد. اين نرم افزار مي تواند براي طراحاني که مي خواهند سريعا تصاوير را به يک سبک خاص براي وب سايت يا دفترچه هاي تبليغاتي آماده کنند و يا نويسندگاني که براي ايجاد تصاوير مربوط به کتاب از طرح هاي AKVIS Sketch استفاده مي کنند مورد استفاده قرار گيرد. کاربران خانگي از اين نرم افزار براي تبديل عکس ها به نقاشي هايي جذاب مي توانند بهره مند شوند. پرتره با مداد به عنوان هديه براي بستگان و دوستان خود، يک نقاشي به دست آمده ازعکاسي در طبيعت که مي تواند باعث تزئين اتاق شما گردد و يا چاپ طرح نهايي بر روي تي شرت از نتايج استفاده از اين نرم افزار مي باشد. اين نرم افزار تبديل عکس به طرح به شما امکان تبديل دسته اي عکس ها را نيز مي دهد.

 شما همچنين مي توانيد با استفاده از اين نرم افزار شخصيت هاي کميک و کارتوني نيز خلق کنيد. اين پلاگين قدرتمند با نرم افزارهاي Adobe Photoshop, Photoshop Elements, Corel Paint Shop Pro, Corel PhotoImpact, Corel Photo-Paint, Corel Painter, Corel PhotoImpact, Jasc Paint Shop Pro, Serif PhotoPlus, Xara Xtreme, Microsoft Digital Image Suite, PhotoFiltre Studio, Photo-Brush, Picture Publisher Pro, Maxon Bodypaint, GIMP, Macromedia Fireworks MX و … سازگار مي باشد.

 

برخي از خصوصيات AKVIS Sketch عبارتند از :

 • شناسايي انواع فرمت هاي تصويري
 • قابليت پرينت رنگي و سياه و سفيد مطابق نمونه اصلي

 http://akvis.com/img/box/sketch-box_b2.jpg

 توضيحات :
 • به همراه نرم افزار يک Trialreset قرار دارد که بعد از اينکه نرم افزار 10 روز آزمايشي اون تمام شد بايد اجرا کنيد تا مجدد 10 روز ديگه آزمايشي کار کنه

 

 

 

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

 


پلاگين آرايشگري مخصوص

نرم افزار AKVIS MakeUp 3.0.374.8873 براي افزدون آرايش به عکس ها مي باشد که با استفاده از اين نرم افزار مي توانيد تغييراتي در عکس ها ايجاد کنيد تا علاوه بر زيبا به نظر رسيدن بسيار حرفه اي باشند که در زمينه مد و زيبايي براي زيباتر نشان دادن مدل ها مي باشد و بسياري از عکس هايي که در مجلات مد و زيبايي مي بينيد با اين نرم افزار ويرايش شده اند ، کار با اين نرم افزار بسيار ساده است و فقط کافيست تا پس از باز کردن برنامه عکس را باز کنيد و کليد Run را بزنيد تا عکس بصورت اتوماتيک رتوش شود و تغييرات لازم در آنها ايجاد شود .اين نرم افزار داراي دو حالت سريع و پيشرفته مي باشد که در قسمت سريع عکس ها بصورت اتوماتيک با تنظيمات پيش فرض ويرايش مي شوند ولي در قسمت پيشرفته تمام امکانات نرم افزار در اختيار شماست و مناسب با http://img.soft98.ir/AKVIS%20MakeUp.jpgسليقه خود مي توانيد عکس ها را ويرايش نماييد.

ويژگي هاي کليدي AKVIS MakeUp :

 • اعمال رژ لب ، سرخاب ، سايه چشم ، پودر و ….
 • اعمال خط پلک و تغيير رنگ چشم
 • کاهش يا حذف چين و چروک . رفع لکه هاي پوست
 • تغيير شکل دادن هر جنبه اي از صورت و بدن
 • روشن کردن پوست و يا اضافه کردن قهوه اي مايل به سرخ
 • تغيير رنگ مو و يا حتي برجسته کردن مو
 • ابزار تغيير جهره ، ايجاد لبخند جذاب
 • تنظيم روشنايي ، کنتراست و رنگ در صورت

 

 

 توضيحات :

 • به همراه نرم افزار يک Trialreset قرار دارد که بعد از اينکه نرم افزار 10 روز آزمايشي اون تمام شد بايد اجرا کنيد تا مجدد 10 روز ديگه آزمايشي کار کنه

 

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

افکت گذاري روي عکس

نرم افزار Topaz Labs photoFXlab 1.2.7 مجموعه ي کامل و متنوعي از افکت هاي گرافيکي را به منظور ارتقاء و بهينه سازي تصاوير ارائه داده است. اين نرم افزار را هم مي توان به صورت يک برنامه مستقل و هم به عنوان پلاگيني براي نرم افزا هايي چون Adobe Photoshop, Photoshop Elements, PaintShop Pro, Photo Impact, Serif Photo Plus or Lightroom استفاده کرد. با نصب اين نرم افزار شما پلاگين هاي متعددي از Topaz را به دست خواهيد آوريد که مي توانيد با استفاده از آن ها تصاوير خود را زيباتر کنيد. از جمله قابليت هاي کليدي اين نرم افزار مي توان به ابزار هاي ويرايشي جديد و قدرتمند، ميزان شفافيت و واقعي بودن رنگ ها اشاره کرد.
قابليت هاي نرم افزار Topaz Labs photoFXlab :

 • داراي کتابخانه اي براي افکت هاي متعدد با وجود بيش از 500 افکت حرفه اي و جذاب و از پيش تنظيم شده
 • داراي فضاي کاري اختصاصي بنام synergized
 • ابزارهاي ويرايشي جديد و قدرتمند
 • ميزان تناسب اسلايدها
 • ميزان شفافيت و واقعي بودن رنگ ها توسط تکنولوژي IntelliColor™
 • و ...
http://img.soft98.ir/photofxlab.jpg

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

تبديل عکس رنگي به عکس قديمي

Alien Skin Exposure 5.0.0.703 Rev 24363 پلاگين فتوشاپ است که به دارندگان دوربين ‌هاي ديجيتالي اين امکان را مي‌دهد تا عکس‌هاي خود را دقيقاً شبيه عکس ‌هايي درآورند که با دوربين ‌هاي فيلمي گرفته مي‌شوند و همان حال و هوا را به عکس‌هاي خود بدهند. چه يک طراح 3 بعدي باشيد، و چه عکاس مجالس عقد و عروسي، با اين پلاگين مي‌توانيد به يک طيف وسيع از جلوه‌ هاي ويژه که در هر بسته‌ ي نرم ‌افزاري وجود دارد، دست پيدا کنيد. در واقع اين پلاگين کاري مي‌ کند که هيچ کس نتواند تشخيص دهد عکس‌ هاي خود را با دوربين ديجيتال گرفته‌ ايد و همان کيفيت و تاثير دوربين‌ هاي کلاسيک مبتني بر فيلم را در آن ‌ها مشاهده کنند.

http://img.soft98.ir/Alien_Skin_Exposure.jpg

امکانات نرم افزار Alien Skin Exposure :

 

رابط گرافيکي بهينه شده :

 • طراحي جديد رابط کاربري براي استفاده آسان.
 • فيلترهاي رنگي و سياه سفيد در يک فيلتر ترکيب شده اند تا شما بتوانيد تمامي افکت ها را در يک مکان پيدا کنيد.
 • گروه پيش تنظيمات به شما امکان ساخت افکت هاي جديد را مي دهد.
 • پيش نمايش بند انگشتي(Thumbnail) از تنظميات.
 • تنظيمات جستجو بر اساس شماره يا توضحيات.
 • سرعت بالاي نرم افزار.

کنترل ها و افکت هاي جديد :

 • کنترل جديد اين نسخه بسيار ابتکاري طراحي شده و شما مي توانيد به راحتي از آن استفاده کنيد.
 • ساخت راحت تر افکت هاي سياه و سفيد ( کانال هاي رنگي بيشتر، فيلتر رنگ هاي B/W و ...)
 • افکت هاي جديد تکسچر مانند نفوذ نوز ، گرد و غبار و خراشيدگي ، حاشيه و کادر و ...

پيش تنظيمات جديد :

 • صدها پيش تنظيمات بهينه سازي شده و پيش تنظيمات جديد.
 • تکسچرهاي جديد براي بازسازي پردازش هاي عکاسي مربوط به دوران گذشته مانند Cyanotype ، Lith printing و Plate Photography.
 • افکت lo-fi با تنظيماتي براي نفوذ نور و تسکچرهاي ارگانيک.

 

 

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

افزايش کيفيت تصاوير

AKVIS Enhancer 14.0.2002.10160 نام يک پلاگين کاربردي است که مي توان از آن در نرم افزار فتوشاپ استفاده کرد. اين پلاگين همانطور که از نام آن مشخص است توسط شرکت AKVIS توليد و روانه بازار شده و براي افزايش واقعي و منطقي کيفيت تصاوير مورد استفاده قرار مي گيرد. با استفاده از اين نرم افزار مي توانيد کيفيت تصاوير خود را به اندازه قابل توجهي افزايش دهيد. اين نرم افزار در نسخه وابسته به فتوشاپ با سه مد مختلف عمل مي کند و در هر مد از روش و متد خاصي براي افزايش کيفيت تصاوير بهره مي گيرد.

http://img.soft98.ir/AKVIS%20Enhancer.jpg

برخي ويژگي هاي نرم افزار AKVIS Enhancer :

 • افزايش واقعي کيفيت عکس.
 • امکان پردازش همزمان چند عمل.
 • سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز.
 • و...

 

 

 توضيحات :
 • به همراه نرم افزار يک Trialreset قرار دارد که بعد از اينکه نرم افزار 10 روز آزمايشي اون تمام شد بايد اجرا کنيد تا مجدد 10 روز ديگه آزمايشي کار کنه

 

 

 

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

مجموعه کامل پلاگين Topaz

Topaz Photoshop Plugins Bundle x86/x64 پلاگين ها براي تغيير ظاهر يا منظر تصاوير، لايه ها يا نواحي انتخاب شده در فتوشاپ بکار مي رود. کارکرد پلاگين ها در فتوشاپ شبيه اضافه کردن جلوه هاي ويژه به فيلم ها هستند، کاربرد آنها آسان است ولي جايگاه مخصوص خود را در طراحي دارند. کمپاني Topaz Labs يکي از معروفترين کمپاني هاي توليد نرم افزار هاي گرافيکي مي باشد. Topaz Photoshop Plugins Bundle مجموعه اي کامل از پلاگين هاي ارائه شده توسط اين کمپاني مي باشد که براي کنترل Plug، شبيه سازي رنگ روغن و آبرنگ، کاهش نويز، جداسازي تصوير شيء از پس زمينه تصوير و ارتباط با تصاوير ديگر، انجام Sharpening و... طراحي شده اند. قشر هاي مختلف کاربران مانند عکاسان حرفه اي،گرافيست ها و کاربران عادي مي توانند به وسيله ي پلاگين هاي کمپاني توپاز، تصاوير خود را ويرايش کنند تا کيفيت تصاوير خود را بالا ببرند.


Topaz Photoshop Plugins Bundle 2013 includes support for every plug-in: • B&W Effects 2 • Lens Effects • Adjust 5 • DeNoise 5 • Simplify 4 • Detail 3 • Clean 3 • ReMask 3 • InFocus • DeJPEG 4 • Clarity • photoFXlab 

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

پاک سازي تصاوير

Topaz Clean 3.0.2 اين فيلتر فتوشاپ به راحتي قادر است هر بخش از عکس شما را به صورت هوشمند روتوش نمايند و با تنظيماتي که شما انجام خواهيد داد مي توانيد کيفيت اين روتوش را بهبود ببخشيد.
اين پلاگين تنها يک روتوش کننده تصاوير نيست؛ از ديگر امکانات اين پلاگين که يک ابزار فتوشاپ محسوب مي شود مي توان به قابليت ايجاد جلوه شارپ، جلوه‌هاي هنري، ترميم بافت‌ها (خصوصا بافت صورت) و ساخت تصاوير شبيه‌سازي برداري و غيره اشاره نمود که نشان از قدرت طراحي اين پلاگين دارد. اين پلاگين Presetهاي آماده اي دارد که شامل Cartooned ، Crispstyle ، Curly Smooth ، DeGrunge ، Fatstyle ، SkinEven ، Stylize Details ، Frult Example ، Indian Beauty ، Pearls ، Skin Even 2 که هر يک حالت خاصي در روتوش به تصاوير خواهند داد؛ براي مثال SkinEven فقط جوش ها و خال هاي روي صورت را بدون آسيب به بافت اصلي صورت محو کرده و از بين مي برد. در کل مي توان گفت با اين plug-in کار چند ساعته روتوش عکس شما به چند ثانيه کاهش خواهد يافت و در وقت و هزينه خود صرفه جويي مي نماييد.

قابليت ها و امکانات Topaz Clean 3.0.2 :

 • تلطيف و تميز کردن سريع و قدرتمند تصاوير
 • صاف و شفاف کردن لبه ها و گوشه هاي موجود در تصاوير
 • کنترل بسيار خوب بافت انتخابي
 • جزئيات هنري Flattening
 • Presetهاي آماده براي انجام سريع تر عمليات روتوش
 • امکان ايجاد تصاوير کارتوني از تصاوير عادي
 • امکان رتوش بسيار سريع تر صورت و پرتره
 • امکان بازسازي تصاوير کارتوني و طراحي شده
 • سازگار با نسخه هاي مختلف فتوشاپ
 • نصب و کاربرد بسيار آسان

 

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )