تاریخچه

آتليه فطرس با کادری مجرب و سوابق متعدد در زمينه طراحی و پرزانته های معماری فعاليت خود را از سال 1384 به طور رسمی آغاز نموده است. اين موسسه تاکنون در طراحی و توليد مدل های ساختمانی، طراحی پوستر و توليد انيميشن های معماری و تلويزيونی افتخارات زيادی کسب کرده که تعدادی از آنها در سايت فطرس ارائه گرديده است. اين مجموعه همچنين، در سال 2007 در ايالات متحده آمريکا تحت ليسانس شرکت GBF ثبت گرديده؛ که اين مهم، زمينه گسترده ای جهت تبادل دانشجو و ارائه خدمات مرتبط با موسسه ها و شرکت های معماری در امريکای شمالی فراهم نموده است. اين موسسه با پرورش بيش از 5 هزار دانشجو در زمينه طراحی و توليد مدل های معماری و تکنيک های ارائه معماری از سردمداران اين صنعت عظيم در کشور بوده  و اساتيد زيادی را در اين زمينه پرورش داده است . تبليغات ما دانشجويان و فارغ التحصيلان ما می باشند که ارتباط با آنها از طريق سايت فطرس امکان پذير است. همچنين، شرکت ها و موسسات معماری می توانند با مشاهده رتبه بندی دانشجويان و پروژه های آنها نيرو هايی حرفه ای مورد نياز خود را تامين نمايند. در سايت فطرس می توانيد با آنها در تماس باشيد با آنها صحبت کنيد و نظرات آنها را راجع به ما و دوره هايمان جويا شويد . شماره ثبت مجموعه در سازمان تبليغات جمهوری اسلامي ایران 307020018 می باشد.

اصول و ارزش های سازماني شرکت فطرس متشکل از اساتيد و کارشناساني است که سالها تجربه خود در ارائه هاي معماری و نرم افزاری گرد هم آورده تا آنرا در جهت تحول جامعه و پيشرفت کشورمان در اختيار همگان قرار دهد. ارزش هايی که فطرس خود را پايبند آن مي داند عبارت است از : همکاري و سود دو جانبه با کارفرمايان حفظ همکاری در آينده با کار فرمايان از طريق ارائه های قابل قبول و جلب رضايت هميشگی آنها مديريت صحيح پروژه جهت بالا بری بهر وری و عملکرد و افزايش خلاقيت به روز بودن و استفاده از بهترين تکنيک های دنيای نرم افزار و ارائه های معماری و طراحی داشتن رويکرد سيستم موازی در ارائه خدمات تمرکز بر روی افزايش دانش اعضا چرا فطرس دلايل زيادي براي انتخاب شرکت فطرس وجود دارد. مديريت فطرس  از اساتيدي تشکيل شده که سالها در اين زمينه فعاليت داشته اند که خود پروژه ها را رهبري مي کنند. قدمت و تجربه بيش از بيست سال ارائه متخصصين فطرس هر گونه ريسک و دوباره کاري را به حداقل مي رساند و کيفيت و کميت را به حد اعلاي خود مي رساند . پيشتاز بودن در ارائه هاي معماري داشتن تيم تحقيق و توسعه، مهمترين عامل پيشرفت مجموعه مي باشد که از اهتمام اصلي اساتيد ما مي باشد تا هميشه بروز بوده و از تکنيک هاي روز جهان باخبر باشند.

شهرت و اعتبار

اعتبار ما را از کارفرمايان ما و فارغ التحصيلانمان جويا شويد که خود آنها هم اکنون از اساتيد مطرح کشور مي باشند. ساختار فطرس متشکل از مجتمعی از اساتيد است که مديريت بخش خود را دارا هستتند و همگي عضو هيئت مديره مي باشند. مدير عامل مجموعه به عنوان رئيس کمتيه اجرايی با هدف تعيين شده توسط هيئت مديره به مديريت کميته اجرايی مي پردازد. کميته اجرايی متشکل از افرادی با سابقه و تحصيل کرده در رشته کاری خود می باشد که برای اجرای پروژه تبحر لازم را دارا مي باشند.

بخش آموزش انيمیشن و مدل سازی معماری : اين بخش تخصصی در زمينه نرم افزار های ساختمانی فعاليت می کند که تا کنون توانسته بيش از پنج هزار دانشجو را وارد جامعه کاری کند.